Відео: монтаж дверей своїми руками

17.01.2021
2 151
Admin

Не секрет, що багато будівельні роботи по плечу будь-якому господареві, який не має ніякого відношення до ремонту або будівництва. Монтаж дверей відноситься до тих робіт, з якими може впоратися навіть непрофесіонал. Звичайно ж, без керівництва до дії і корисних порад в цій справі не обійтися. Тому ми пропонуємо вашій увазі відео про монтаж дверей своїми руками. Сподіваємося, що наша видеостатья допоможе вам легко впоратися з даним видом робіт.

Вибір міжкімнатних дверей

Монтаж дверей починається безпосередньо після того, як обрана двері. Пропонуємо вам переглянути відеоролик, який розповість про тонкощі вибору міжкімнатних дверей.

Збірка коробки

Міжкімнатні двері встановлюються в дверну коробку. Про те, як зібрати її, розповість цей сюжет.

Кріплення коробки в отворі

Даний відеоматеріал присвячений питанню кріплення дверної коробки в отворі. Ця інформація буде дуже корисна, якщо ви самостійно встановлюєте двері.

Розміри дверей

Будь-який фахівець скаже вам, що в питаннях встановлення дверей дуже велику роль відіграють розміри та габарити. Найменший промах чреватий великими неприємностями. Саме тому ми пропонуємо вам переглянути відеоматеріал, в якому особлива увага приділяється визначенню розмірів дверей і дверної коробки.

Монтаж міжкімнатних дверей

А цей сюжет - інструкція по установці міжкімнатних дверей. Він обов'язково допоможе вам у роботі.

Врізка петель

Важливий момент при установці дверей - врізання петель. Якщо ви подивіться цей сюжет, то впораєтеся із завданням без зайвих складнощів.

Установка розсувних дверей

Сьогодні великою популярністю користуються розсувні двері. Вони відмінно вписуються в сучасні інтер'єри і володіють масою функціональних переваг. Якщо ви вирішили монтувати розсувні двері своїми руками, вам допоможуть дані відеосюжети.

Ще один ролик про монтаж розсувних дверей.

Установка вхідних металевих дверей

Багато господарі не бояться приступати навіть до самостійного монтажу вхідних дверей. Що ж, якщо підійти до питання грунтовно і відповідально, то і з цим завданням цілком реально впоратися на «відмінно». В допомогу вам - наступні відео матеріали.

Ось ще один відеоролик, що демонструє процес установки вхідних дверей.

Читайте також: