Відео про ремонт лоджії своїми руками

17.01.2021
2 031
Admin

Якщо ви хочете перетворити лоджію у вашій квартирі в корисну і комфортну площа, вам слід попрацювати над її облаштуванням. Пропонуємо вам серію відео про ремонт лоджії своїми руками. Дані відеоролики допоможуть вам виконати всі роботи правильно.

Утеплення та оздоблення лоджії

Влітку в сонячний день дуже приємно вийти на відкриту лоджію, подихати свіжим повітрям і помилуватися міським пейзажем. Однак наші кліматичні умови не дозволяють нам часто балувати себе таким заняттям. У холодні і дощові сезони відкрита лоджія перетворюється на абсолютно непотрібний придаток квадратним метрам.

Утеплення лоджії - перший захід, яким потрібно приділити увагу при її облаштуванні. В даному матеріалі продемонстровано процес обробки і утеплення лоджії, як кажуть, «від А до Я».

Пристрій чорнової підлоги на лоджії

Підлога на лоджії - окремий пункт ремонту даного куточка квартири. З цього відеосюжету ви дізнаєтеся, як зробити чорнову підлогу під будь-який тип підлогового покриття.

Обробка лоджії євровагонкою

Євровагонка - дуже популярний матеріал для оздоблення стін на лоджії. Якщо ви теж зробили вибір на користь євровагонки, вам слід подивитися цей відеосюжет. Він продемонструє весь процес обробки.

Обробка лоджії панелями ПВХ

Панелі ПВХ також часто використовують для обробки лоджії. З цього відео ви дізнаєтеся, як здійснювати роботи по обробці цим матеріалом.

Читайте також: