Відео: ремонт паркету своїми руками

17.01.2021
1 108
Admin

Паркет - дуже красиве підлогове покриття, яке буде вірою і правдою служити довгі роки. Правда, ремонту паркету господарям будинку навряд чи вдасться уникнути. Відео про ремонт паркету своїми руками допоможе зробити все правильно.

Циклювання паркету

Це відео про ремонт паркету своїми руками. У сюжеті показано процес оновлення підлогового покриття шляхом циклювання. Раніше цей процес неминуче супроводжувався величезною кількістю бруду і деревної пилу. Сьогодні завдяки сучасним матеріалам та обладнанню все можна зробити дуже швидко і акуратно. Новітні технології дозволяють уникнути і шкідливих для людини випарів. Словом, в наші дні відремонтувати паркет можна без зайвих незручностей. А як це робиться, дивіться у відеоролику.

Тонкощі ремонту паркету

Ще один сюжет, що оповідає про те, як відремонтувати паркет. Заміна плашок, усунення тріщин і відколів, вибір відповідного для роботи клею - все це ви побачите в короткому, але змістовному відеоролику. З нього ви дізнаєтесь, як приклеїти плашки, не дістаючи їх із загального полотна. Корисне та цікаве відео про ремонт паркету своїми руками буде цікаво всім, хто хоче оживити своє підлогове покриття.

Що робити, якщо паркет скрипить

Скрип паркету - досить неприємне явище. Але рано чи пізно з ним доводиться зіткнутися всім шанувальникам цього підлогового покриття. У цьому відеосюжеті показано, як боротися зі скрипом за допомогою спеціального розчину. Всі хитрощі заповнення пустот в паркеті шукайте в цьому відео.

Читайте також: