Відео: ремонт перфоратора своїми руками

17.01.2021
4 697
Admin

Перфоратор - інструмент, без якого сьогодні неможливо уявити більшість робіт по будівництву та ремонту. Тому сьогодні мати цей інструмент прагне кожна людина, пов'язаний з такими роботами. Відео про ремонт перфоратора буде цікаво всім, хто хоче вміти самостійно усувати поломки даного інструменту.

З'ясування причини поломки

Щоб знати, що саме потрібно ремонтувати, варто розібратися в причинах поломки перфоратора. Зробити це допоможе цей відеосюжет.

Заміна підшипника в перфораторі

Якщо при роботі з перфоратором ви чуєте нехарактерні «шелест» або відчуваєте, що свердло «проскакує», прийшов час замінити підшипник. Про те, як це зробити, розповість цей відеосюжет.

Розбирання редуктора перфоратора

Редуктор перфоратора призначений для передачі обертального руху до патрона від двигуна. Саме це приводить в дію ударний механізм. Щоб замінити деталі або змастити їх, редуктор потрібно розібрати. Як це здійснити, дізнаєтеся з відеоролика.

Ще один сюжет, присвячений розбирання редуктора.

Мастило перфоратора

Для того. Щоб перфоратор не ламався і не виходив з ладу, потрібно правильно доглядати за ним. Регулярна мастило перфоратора - одна з умов правильного догляду за інструментом. Щоб змастити перфоратор, його слід попередньо розібрати. Як це зробити, ви дізнаєтеся, ознайомившись з даними відеосюжетом.

Як продовжити життя перфоратора

Захистити перфоратор від пилу - значить пролити його термін служби. Якщо ви хочете знати, як своїми руками можна виготовити захист від пилу для вашого інструменту, дивіться даний відеоролик.

Читайте також: