Відео: ремонт унітазу своїми руками

17.01.2021
1 198
Admin

Час від часу збої в роботі унітазу трапляються в будь-якому будинку. Кожен раз викликати сантехніка - не найкращий вихід із ситуації, тим більше, що унітаз можна полагодити самостійно. Дивіться відео про ремонт унітазу своїми руками.

Принцип дії бачка

Найпоширеніші поломки унітазу пов'язані із зливним бачком. Перш, ніж розглянути основи ремонту бачка, слід дізнатися, як же він працює. Дані відеоматеріал продемонструє принцип дії бачка.

Заміна арматури зливного бачка Арматура зливного бачка має свій ресурс експлуатації. Якщо прийшов час замінити арматуру, не поспішайте викликати сантехніка. Ви цілком зможете впоратися з цією роботою самі. Даний відеоролик покаже процес заміни арматури бачка з початку і до кінця. Подивіться його уважно і при заміні арматури у вас не виникне ніяких складнощів.

Іноді трапляється так, що зливний бачок унітазу при спуску води протікає. Ще один частий випадок - погане заповнення бачка водою. А часом вода зовсім перестає заповнювати резервуар бачка. Про те, як полагодити зливний бачок в таких ситуаціях, розповість відеоролик. З нього ви дізнаєтесь, як зняти бачок, а потім замінити прокладку між бачком і унітазом. Процес заміни впускного клапана і підводки до зливного бачка також буде розглянуто.

Ще один відеосюжет, що допомагає впоратися з проблемою порушення набору води у бачок.

Читайте також: