Відео: установка дерев'яного паркану своїми руками

17.01.2021
1 782
Admin

Дерев'яні паркани, незважаючи на технічний прогрес, як і раніше, непорушно стоять на сторожі заміських ділянок багатьох господарів. Як би там не було, а дерево є самим екологічним будівельним матеріалом, допомагає створювати затишну обстановку і абсолютно особливий антураж. Якщо ви також хочете оточити свій будинок дерев'яним парканом, не пропускайте цю видеостатью. Прагнете зводити огорожу самостійно? Тоді вам потрібно подивитися відео про встановлення дерев'яного паркану своїми руками. Ми пропонуємо вам інструкції з встановлення як простого, так і більш монументального дерев'яного паркану. Який віддати перевагу - залежить від вас.

Встановлення стовпів для паркану

Надійний і довговічний дерев'яний паркан стоїть на фундаменті або на стійких стовпах. У цьому відеоролику показаний процес встановлення стовпів для паркану. Як відомо, важливо зробити надійну основу.

Зведення дерев'яного паркану

Досить наочний матеріал, що демонструє установку дерев'яного паркану. Коментарів немає, але вони і не потрібні.

Будівництво «плетеного» огорожі

Якщо вас приваблюють хитромудрі форми і незвичайний дизайн, то вам напевно припаде до смаку паркан -«плетінка». У цьому сюжеті показано процес будівництва такого паркану.

Будівництво великого і надійного огорожі з дерева

Не варто вважати, що паркан з дерева - це доволі крихка споруда, яка не може конкурувати у надійності з парканами з каменю або цегли. В наступному сюжеті продемонстрований процес зведення великого і красивого дерев'яного паркану. Такий точно буде надійно охороняти вашу територію.

Захист дерев'яного паркану

Будь дерев'яний паркан - великий чи маленький - потребує захисту. Хочете, щоб огорожа служило довго? Тоді подбайте про його правильній обробці.

Читайте також: