Види покрівлі. Переваги м'якої покрівлі

17.01.2021
1 832
Admin

Виды кровли - преимущества мягкой кровли

* На правах реклами

Напевно, добре живеться тим, у кого «дах - небо блакитне», але для більшості з нас все-таки набагато краще тоді, коли дах над головою є. А ще краще - якщо це частина будинку міцна, надійна і тепла. Довговічність будинку безпосередньо залежить від його даху, саме тому вибір покрівельних матеріалів так важливий у будівництві.

Існує безліч видів покрівлі - вид вибирається в залежності від призначення будівлі, його місцезнаходження, вартості та престижності проекту і багатьох інших факторів. Зараз всюди можна зустріти не тільки традиційні, неексплуатовані даху, але й сучасні інверсійні та експлуатувати. Покрівлі можуть бути плоскими і скатними, причому скатні мають велику різноманітність підвидів. Ці верхні частини будівель відрізняються також за способом організації водостоку, наявності горища і, звичайно, за матеріалом, з якого вони зроблені.

Перші покрівлі створювалися, безсумнівно, з того, що було під рукою у будівельників тих часів, - з натуральних матеріалів. Камінь, дерево, солома, очерет, - ось деякі варіанти, з яких виготовлялися покриття для будинку. Ще недавно могло здаватися, що природні покрівлі втратили свою актуальність і назавжди канули в лету, і ми зможемо побачити тільки в музеях. Але вони знову набирають популярність, так як зараз в тренді екологічно чисті продукти.

Різні види черепиці дають простір для уяви архітекторів і дизайнерів. Металева, цементно-піщана, керамічна і, нарешті, м'яка черепиця - вибір може стати далеко не простим. В першу чергу, необхідно вирішити питання - що є головним у будівництві будинку. Наприклад, ціни м'якої покрівлі можуть перевищувати вартість металочерепиці.

Мягкая черепица

Тому якщо стоїть питання про економію фінансових коштів, то, можливо, варто звернути свою увагу на металевий варіант. Якщо ж приміщення повинні бути тихими, і важливість звукоізоляції виходить на перший план, то покрівля з металу не піде ні в яке порівняння з покрівлею з гнучкої черепиці.

М'яка черепиця може стати вирішенням багатьох питань в плануванні будівництва. Її ціна повністю відповідає якості, вона чудово поводиться при монтажі, володіє відмінними експлуатаційними якостями, відповідає всім естетичним вимогам. Для російських просторів чудово підійде фінська м'яка покрівля Ікопал, зарекомендувала себе, як надзвичайно стійка до різких змін погоди і жорстким кліматичними умовами в цілому.

Устойчивая к погодным условиям гибкая кровля

Читайте також: