Види сендвіч-панелей

17.01.2021
4 220
Admin

Виды сэндвич-панелей

  1. Наповнювачі сандвіч панелей

Сендвіч-панелі можуть бути представлені як надійний і бюджетний матеріал, абсолютно не має аналогів в нинішніх методах будівництва споруд виробничого характеру, а також різних торгових комплексів.

Розглянемо докладніше види сендвіч-панелей, а також сфери їх застосування. Зовні, сендвіч-панель постає перед нами композитом, Зовні сендвіч-панель обшита металевим листом, всередині ж знаходиться який-небудь наповнювач (мінеральна вата або пінополістирол), приклеєний особливим складом з поліуретанової основою.

Структури покрівельних сендвіч-паналей:

Структура кровельных сендвич-паналей 1

Структура кровельных сендвич-паналей 2

Структура стінових сендвіч-паналей:

Схема устройства стеновых сендвич-паналей

Будівництво з сендвіч-панелей здебільшого застосовується для реалізації наступних проектів:

  • Зведення промислових будівель або складів.
  • Зведення торгових точок (від невеликих павільйонів до супермаркетів) і точок громадського харчування (кав'ярні, кафе або закусочні).
  • Зведення споруд спортивного спрямування.
  • Зведення споруд, спеціалізованих для побутових послуг.
  • Зведення споруд сільськогосподарського характеру.

Відзначимо, що всі види сендвіч панелей відповідають найважливішим вимогам, що пред'являються до всіх конструкцій, тобто по міцності, пожежної безпеки і теплоізоляції.

Зауважимо, що можна вести не тільки чисте будівництво з сендвіч панелей. Матеріал може служити і як реставраційного, здатного поліпшити технічні показники будівлі і його зовнішній вигляд. Цікаво, що зазначено використання панелей і в будівництві великих холодильних систем, настільки хороші їх теплоізоляційні характеристики.

З точки зору функціоналу, види сендвіч панелей діляться на покрівельні та стінові. Рельєф поверхні різноманітний (від хвилястої до рівного), що дозволяє вибирати матеріал і для обробки внутрішньої, і зовнішньої.

Наповнювачі сандвіч панелей

Наполнители сэндвич-панелей

Розглянемо наповнювачі, якими володіють різні види сендвіч панелей.

  1. Пінополістирол. Несприйнятливий до гниття, цвілі і бактерій, старіє дуже повільно, з точки зору хімії абсолютно нейтральний.
  2. Мінеральна вата. Володіє волокнистим типом структури, місце між тонкими волокнами заповнений повітрям, який і виконує завдання теплоізолятора. До горіння мінеральна вата не схильна, однак може бути уражена грибком.
  3. Пінополіуретан. Майже 95 відсотків усіх вироблених у нинішній час панелей засновані саме на цьому наповнювачі. Технічні характеристики його дуже високі.
  4. Скловолокно. Ідеальний матеріал з точки зору пожежної безпеки. Саме з його допомогою зводяться конструкції, де рівень значущості саме цього показника максимально великий.

Всі види сендвіч панелей без проблем можна провозити в будь-якому виді транспорту, якщо вдалося зберегти заводську упаковку. Звичайно, щоб уникнути збитків, потрібно ретельно закріпити товар, не дати можливості дотику бортів транспорту, вільного переміщення по кузову.

Перед тим, як почати будівництво з сендвіч-панелей, потрібно провести ретельний контроль якості каркаса споруди. Він повинен бути виготовлений в ідеальному відповідності проекту. Різати панелі потрібно обережно, спеціальними пилками з дрібними зубцями. Грубі болгарки використовувати категорично не можна.

Промышленное здание из сэндвич-панелей

Дом из сэндвич-панелей

Загородный дом из панелей сэндвич

Читайте також: