Вибираємо міжкімнатні дерев'яні двері

17.01.2021
1 711
Admin

Выбираем межкомнатную деревянную дверь

  1. Двері з дерев'яного масиву
  2. Вибирайте дерев'яні двері без сучків

На будівельному ринку зараз в сегменті міжкімнатних дверей, дерев'яні двері зайняли свою міцну нішу. Вони коштують відносно дешево, екологічні і дозволяють тільки своїм виглядом серйозно прикрасити будь-який інтер'єр. Всі дерев'яні двері діляться на двері з дерев'яного масиву і на цілісні, цілком і повністю виконані з одного бруска дерева. Чим вони відрізняються між собою і які їх переваги?

Двері з дерев'яного масиву

Двери из деревянного массива

Найбільш дорогими є двері з дерев'яного масиву, тобто береться кілька полотен одного сорту дерева і склеюються між собою. На перший погляд такі двері буде виглядати не дуже міцною. Але насправді, завдяки микроканавкам, властивим таким дверей, матеріал може досить вільно згинатися при остаточній сушці і двері не «поведе». У випадку з дерев'яними дверима, які повністю виконані з голого дерев'яного полотна, ніхто не може дати гарантію, що таке полотно, при остаточній усушці, знову ж таки не «поведе». Вся справа полягає в сучасних технологіях, коли є необхідність у швидкій сушці деревини. Добре висушеної деревиною вважається така деревина, яка сушилася природним чином в темному сухому приміщенні з хорошою вентиляцією як мінімум протягом п'яти років. Як випливає з цієї цифри, не кожен виробник меблів піде на таку розкіш, і здебільшого для виготовлення меблів застосовується деревина, висушена т. н. прискореним методом, тобто її спочатку нагрівають, потім охолоджують і так кілька разів. Тому ніхто не може дати гарантію, що після закінчення півроку двері не «поведе» вісімкою і вона перестане закриватися в дверному отворі.

Вибирайте дерев'яні двері без сучків

Деревянная дверь с сучками

Хороша дверна двері не повинна мати сучків. Якщо виробник клянеться, що це потрібно для дизайну, то він, щонайменше, просто лукавить. Це випливає з-за того, що деревина без сучків коштує дорожче, а з сучками коштує дешевше. Як правило, після нетривалої експлуатації така некондиційна двері починає тріскатися, а сучки, як тільки дерев'яне полотно трохи просохне, починають випадати. Чи варто згадувати, що із смоляних кишень з часом, навіть якщо сучки не випадуть, починає струменіти деревна смола? Особливо схильні до цієї напасті двері соснових порід. Потрібно завжди пам'ятати, що гарна двері коштує дорого і якщо на ній заощадити, то рано чи пізно погана двері прийде в непридатність, і в підсумку, все обійдеться куди дорожче.

Межкомнатная дверь из дерева

Дверь из массива

Красивая дверь с витражным стеклом

Читайте також: