Рідка теплоізоляція

17.01.2021
14 757
Admin

Жидкая теплоизоляция

  1. Принцип дії рідкої теплоізоляції
  2. Переваги рідкої теплоізоляції
  3. Рідка теплоізоляція: фото
  4. Відео

Сьогодні рідка теплоізоляція отримала поширення в найрізноманітніших областях. Але найбільшу популярність вона придбала, звичайно ж, у будівництві, де вона застосовується як матеріал для покриття стін, стелі і покрівлі. Спочатку рідка теплоізоляція використовувалася як покриття для поверхні космічних кораблів, але поступово сфера її застосування стала розширюватися.

Сьогодні рідка теплоізоляція знайшла своє застосування в якості захисного матеріалу конструкцій мостів і шляхопроводів, металевих конструкцій, а також як покриття для труб систем опалення та вентиляції. За результатами проведених численних випробувань вдалося довести, що даний вид покриття відрізняється довгим терміном служби перевищує двадцять років, навіть в умовах інтенсивної експлуатації поверхні. Такий термін служби для теплоізоляційного матеріалу дійсно здається вражаючим.

Принцип дії рідкої теплоізоляції

Принцип действия жидкой теплоизоляции

Принцип дії рідкої теплоізоляції заснований на наступних факторах:

  • теплопровідність;
  • теплосприйняття;
  • відображення.

В основі рідкої теплоізоляції лежить не що інше, як звичайна вода. Що ж стосується складу покриття, то тут в основі закладені специфічні склади з кераміки, наповнені повітрям і полімерними складами. Така структура дозволяє робити масу утеплювача максимальної низькою і сприяє його адгезії та гнучкості до поверхонь, на які і наносять рідку теплоізоляцію. За своєю консистенцією і складом рідка теплоізоляція чимось схожа на звичайну фарбу.

Переваги рідкої теплоізоляції

Преимущества жидкой теплоизоляции

Вона легко наноситься практично на будь-яку поверхню і після висихання, а це займає кілька хвилин, вирівнюється, перетворюючись в гладке і щільне покриття. Рідка теплоізоляція максимально зливається з покриттям підлоги або стіни - це дає можливість суттєво скоротити ступінь впливу різних факторів зовнішнього середовища на поверхню. Одне з головних переваг рідкої теплоізоляції - можливість використовувати її в приміщеннях, не обладнаних системою вентиляції.

Рідка теплоізоляція, яка застосовується для труб, відмінно підходить для використання у напівпідвальних і підвальних приміщеннях. Також рідка теплоізоляція дає можливість економити площа приміщення, оскільки сам по собі дуже тонкий шар теплоізоляції.

Рідка теплоізоляція не робить істотного впливу на вагу конструкції, не обтяжуючи її. Це дає можливість економити на використанні будівельних матеріалів і на таких роботах, як наприклад, система опалення та кондиціонування. У тому випадку, якщо необхідно провести обробку фасаду, то рідку ізоляцію можна використовувати, як і у випадку з обробкою внутрішніх приміщень. Сьогодні рідка теплоізоляція користується все більшою популярністю, завдяки своїй економічності та високотехнологічності.

Рідка теплоізоляція: фото

Утепление бани жидкой теплоизоляцией

Использование жидкой теплоизоляции для промышленных нужд

Відео

Цей ролик присвячений цікавому експерименту з рідкою теплоізоляцією.

У цьому сюжеті розповідається про утеплення стін з допомогою рідкої теплоізоляції.

А цей ролик показує процес теплоізоляції труб.

Читайте також: